O Gestalt

Instytut Terapii Gestalt jest ośrodkiem prowadzącym wszechstronną działalność szkoleniową i terapeutyczną realizującą założenia psychoterapii Gestalt. Jesteśmy pierwszą w Polsce organizacją szkolącą psychoterapeutów która otrzymała akredytację EAP i EAGT. Akredytacje tych organizacji potwierdzają wysoki poziom naszej pracy w pełni odpowiadający europejskim standardom.


Instytut wraz z otrzymaniem statusu EAPTI (Instytutu Treningowego Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii) uzyskał możliwość bezpośredniego rekomendowania psychoterapeutów posiadających Certyfikat Psychoterapeuty wydany przez ITG do otrzymania Europejskiego Certyfikatu Psychoterapeuty. ECP - jest wydawany przez European Association for Psychotherapy (EAP), największą europejską organizację psychoterapeutyczną, zrzeszającą około 30 modalności psychoterapeutycznych.

magda
Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii GESTALT, w Krakowie (www.gestalt.pl), gdzie doskonalę umiejętności terapeutyczne. Instytut Terapii GESTALT w Krakowie posiada akredytację EAGT i EAP.