Warsztaty

Warsztat: POKOCHAJ SIEBIE. Grupa rozwojowa dla kobiet.

Zapraszam Ciebie na „ terapeutyczny spacer” – grupy rozwojowej trwającej dziesięć spotkań dla Kobiet, które tak jak Ty poszukują swojego Ja, chcą przypomnieć sobie jak to jest lubić i kochać siebie. Spotkanie w kameralnym kręgu pozwoli na stworzenie bezpiecznej, wspierającej przestrzeni byś mogła odkryć własne źródło wewnętrznej siły i mocy. Będziesz mogła przyjrzeć się swoim zaletom, sukcesom, emocjom i potrzebom. Odnajdziesz swoją drogę tak by Twoje życie było naprawdę Twoje. Poczujesz się pełnowartościową, wyjątkową, spełnioną kobietą. Grupa będzie prowadzona metodą warsztatową.

Zapraszam.Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w grupie napisz do mnie maila gabinet@psychoterapia-mikucka.pl lub zadzwoń 606 26 49 44. W Ramach Grupy Rozwojowej zapraszam na bezpłatne konsultacje. W celu uzgodnienia terminu proszę o kontakt telefoniczny .

Czas trwania

10 cotygodniowych spotkań, po 2 godziny


Termin

Środy 9,16,23,30 wrzesień, 7,14,21,28 październik, 4,11 listopad w godz. 18.00.


Liczba uczestniczek

Od 6 do 8 osób


Cena

Koszt 10 spotkań 450 zł przy płatności jednorazowej lub 480 przy płatności ratalnej ( pierwsza wpłata 200 zł, druga i trzecia po 140 zł).


Miejsce

Spotkania odbywają się w moim gabinecie, przy ulicy Czaplineckiej 50, w Bełchatowie.W Ramach Grupy Rozwojowej zapraszam na bezpłatne konsultacje. W celu uzgodnienia terminu proszę o kontakt telefoniczny 606264944.

magda

Życia nie da się zmienić jednym skokiem. Wymaga to świadomego działania oraz decyzji, by wziąć własne sprawy w swoje ręce